Tingimused

Veebipoe Kids Trade (aadressiga www.kidstrade.eu) (edaspidi Veebipood) omanik on KleksKelt Investment OÜ (registrikood 12726653), Kadaka tee 44, Tallinn.

Ostu sooritamisel kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ja Privaatsuspoliitikaga. Tingimused kehtivad kasutajate (edaspidi Ostja) ja veebipoe Kids Trade omaniku KleksKelt Investment OÜ (registrikood: 12726653), asukohaga Kadaka tee 44 (edaspidi Veebipood) vahel.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ja on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.
Kättetoimetamiseks kasutab Veebipood Omniva pakiautomaadi teenust, Itella Smartposti pakiautomaadi teenust, DPD pakiautomaadi teenust ja Itella ja DPD kullerteenust – ostjal on võimalus valida endale sobivaim viis. 
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.
Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

Tellimuse vormistamine

Valige sobivad tooted. Lisage soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvis sisalduvate toodete arvu ja kogusummat näete üleval menüüriba parempoolsel serval, sellele vajutades saate siseneda Ostukorvi sisu vaatama, aga ka otse maksma suunduda.
Tellimuse vormistamiseks vajutage Ostukorvi lingile “Maksma”, seejärel täitke avanenud lehel nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile “Esita tellimus”.
Valides makseviisiks “Pangalink”, saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu läbi Maksekeskuse.
Valides makseviisiks “Pangakaart”, saate tasuda mugavalt pangakaardiga läbi Maksekeskuse.
Tellimus, koos makseinfoga saadetakse ka teie e-postile.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Kui tellimus esitatakse reedel või nädalavahetusel, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval või esimesel tööpäeval peale nädalavahetust (kui esmaspäev on riigipüha). Kehtib ka “tulen kaubale ise järele” tarnevaliku puhul. Ise järele tulles palume kindlasti eelnevalt oodata kaupade komplekteerimise kinnitust ning seejärel aeg kokku leppida. 
 

Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub peale tellimuse kinnitamist.

Kauba müügilepinguga kohustub veebipood andma Ostjale üle ostetud Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja kohustub veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.


Makseviisid

Käsitletav valuuta Veebipoes on euro.
Tasuda on võimalik kõikide Eesti pangalinkide vahendusel, pangakaardiga, ülekandega või kinkekaardi/sooduskupongi omamisel saab ka seda maksevahendina kasutada.
Ülekandega tasumisel on maksetähtaeg kaks tööpäeva. Pikema maksetähtaja soovikorral saatke Veebipoe klienditoele vastava sisuline e-kiri aadressile info@kidstrade.ee ja saame kokkuleppele.
Veebipoe omanik ( KleksKelt Investment OÜ)  on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kinkekaardid/sooduskupongid

Veebipoe üheks maksevahendiks on kinkekaardid, mida on võimalik soetada läbi Veebipoe klienditoe.
Kinkekaardi summa ei ole piiratud, summa suurus on valitav just ostja soovide kohaselt. Kinkekaardi ostussoovist tuleb Veebipoele saata vastavasisuline e-kiri. Veebipood edastab kinkekaardi ostjale kas e-kirja või posti teel, vastavalt kliendi soovile.
Kinkekaardile lisatakse Veebipoe poolt tähtaeg, mis on 6 kuud alates kinkekaardi ostu sooritamisest, kinkekaardi väärtuse summa ning kinkekaardi kood, mis tuleb kinkekaardi kasutamisel ostukorvis lahtrisse “Kupongi kood” lisada. Soovikorral on võimalik Veebipoe ja kinkekaardi ostja kokkuleppel lisada kinkekaardile muud infot (näiteks õnnesoovid jne).
Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks. 
Kui ostukorvi summa on suurem, kui kinkekaardi summa tasub ostja vahe endale sobival viisil, kas pangalingi vahendusel, ülekandega või kaardimaksega Veebipoele. 
Kui ostukorvi summa on väiksem, kui kinkekaardi summa ei tagasta Veebipood vahe ostjale. 
Sooduskoodi olemasolul lisage samuti kood Ostukorvi lahtrisse “Kupongi kood”.
Sooduskoodi jagab Veebipood kampaaniate käigus ja teavitab vastavalt kampaaniale vastava kanali kaudu (otsepostitus e-maili teel, Veebipoe Facebooki lehel, Veebipoe Instagrami lehel, tellijatele koos tellimusega ja/või koostööpartnerite vahendusel).

Kohaletoimetamine

Kauba saatmise kulud kannab ostja, kui tellimus on väiksem kui 69,90€. Üle 69,90€ tellimused toimetame kohale tasuta (seda vaid Eesti, Läti ja Leedu tellimuste puhul). Saatmisviiside hinnainfo on kuvatud ostukorvis. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates ostu sooritamisest.
Erandlikel kordadel on õigus kaubad toimetada kliendile 45 tööpäeva jooksul.
Tellimused toimetame kohale kliendi valikul, kas Omniva, SmartPosti või DPD pakiautomaatide vahendusel, Itella ja DPD kulleri vahendusel või soovikorral on võimalik tulla ka ise järele meie kontor-lattu Tallinnas, Kadaka tee 44. Ise järele tulemise puhul palume oodata vastavat kinnitust, et tellimus on komplekteeritud, misjärel on võimalik sobiv aeg kokku leppida. 
Toimetame kaupu Eesti, Läti, Leedu ja Soome ning soovikorral ka kogu Euroopa Liidu piires.  
Tellitud kaubale on võimalik tulla ise järgi eelnevalt kokkulepitud ajal aadressile Kadaka tee 44, II korrus, Tallinn.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse tüüpvormi leiate siit – Kauba tagastus.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Mittedefektne tagastatav kaup peab olema rikkumata ja tehniliselt korras. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui Ostja on kauba kaubanduslikku seisukorda märgatavalt kahjustanud ja kauba müügiväärtus on seetõttu vähenenud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab siit – Kauba tagastus või saata avaldus e-poe kontaktmeilile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab ostusumma koos tarnekuludega taganemisavalduse ja tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel. Tarnekulu ei tagastata Ostjale juhul, kui tagastatav kaup ei ole defektne ja vastab tootekirjeldusele, sel juhul kannab taganemisega kaasnevad kulud Ostja.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena. Tagastada ei ole võimalik kui see käib vastu tervisekaitse või hügieenilistele nõudmistele, näiteks avatud pakendiga pesu.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.


Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@kidstrade.ee.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtettele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest Veebipoele teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata kirjalikult e-kirja aadressile info@kidstrade.ee.  
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.