Nukk Baby Erik

69,95 69,95

Beebi Erik on käsitsi valmistatud nukk, kellel on seljas sinine romper, valge T-särk ja kaelarätt ning jalas mähe. Rubens Barn nukud on äärmisel pehmed ja orgaanilised.

Laost otsas

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Beebi Erik on käsitsi valmistatud nukk, kellel on seljas sinine romper, valge T-särk ja kaelarätt ning jalas mähe. Rubens Barn nukud on äärmisel pehmed ja orgaanilised.
Nagu päris beebidele, meeldib ka Rubensi beebinukkudele kallistamine, nende kandmine ja nende eest hoolitsemine. Harjutage ja õppige nende anatoomiliselt korrektsete beebinukkude söötmist, riietamist ja mähkmete vahetamist.

Mõõdud:
Kõrgus: 45cm
Kaal: 700g

Rubens Barn baby:
Naudin igas vanuses poiste ja tüdrukute seltskonda ega sisalda mingeid ohtlikke komponente. Olen anatoomiliselt korrektne nagu tõeline laps. Mulle meeldib oma keelt näidata ja suudan pead kergitada. Ma ei saa veel omapäi istuda, nii et vajan seljatuge või midagi, millele toetuda. Minu riideid saab vahetada. Mind võib pesta isegi masinas temperatuuril 30 ° C (madal trummelkuivatus). Kui olete perekond, kes ootab uut last, olen vanemate õdede-vendade jaoks ideaalne. Olen ka hea nukuteraapia igas vanuses. Ootan teiega kohtumist ja koos empaatia, kannatlikkuse ja beebihoolduse uurimist!

Materjal:

Hair: 100% polylester plush
Stuffing: 100% polyester fibre
Granulate: calcium carbonate
Cheek: ink spray paint
Glue: polyvinyl alcohol
Skin: 100% polyester fleece
Clothes: mainly polyester/new materials/cotton

Pesemissoovitused:

Doll: Wc wash temp Wc ironing Wc tumble Wc bleaching Wc dry cleaning
Clothes: Wc hand wash Wc ironing Wc tumble Wc bleaching Wc dry cleaning

Brand

Rubens Barn

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nukk Baby Erik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga