Postitatud Lisa kommentaar

Tere tulemast!

Maailma parimate pudipõllede Eestisse tooja kodulehele ja e-poodi 🙂 Peale Tidy Tot põllede on meil muidugi mitmeid teisigi parimaid tooteid 🙂 Näiteks käsitsi valmistatud Rubens Barn nukud. Mida muide Eestis kusagilt mujalt ei leia. Tahaksid nendega päriselt tutvuda? Võtame Su suurima heameelega oma Showroomis vastu. Rubens Barn nukud on päriselt veel ägedamad, kui piltidel tundub (psst, nad toovad ka täiskasvanutel lapselisuse ja mängihimu taas välja 🙂 ). pudipõll pudipõlled põll põlled

Oled Sa varem näinud nuga, mis on spetsiaalselt pisikestele lastele disainitud? Lõikab suurepäraselt, kuid on samas täiesti ohutu, ning pisikesel lapsel on seda äärmiselt mugav käes hoida. Kas tead, kui palju rõõmu ja sära silmadesse toob see suur avastamishuvi? Su pisike kullatükk tahab nii väga ise toimetada, lase tal seda teha 🙂 Turvaliselt ja mugavalt!

Lisaks eelnevale, leiad Kids Trade e-poest Rootsi tuntud kvaliteetsete riiete kaubamärkide Villervalla ja Maxomorra riideid. Ning Taani kaubamärgi Filibabba beebi- ja väikelaste hooldustooteid ning tarvikuid.

Oleme kaubamärke hoolega valinud, et oleksid Fair Trade ja orgaanilised, uudsed ja põnevad, suureks abiks vanematele ja rõõmuks lastele, aga kindlasti ka turvalised ja ohutud ning mis väga oluline, et toetaksid ka Montessori kasvatusviise.
Meil on veel mõni vahva kaubamärk varuks ja töös – põnevust jagub 🙂

Pikemalt võtame iga kaubamärgi ja toote/tootegrupi eraldi ette ja tutvustame siin põhjalikumalt.

Aitäh, et oled siin uudistamas 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga